Načítám...
Běžecká obuv Inov-8 Terra Ultra G 260 (S)

Pohodlná, široká a optimálně tlumená běžecká bota s nulovým dropem je konečně tady.

Cena s DPH:
2 918 Kč
Cena bez DPH:
2 411 Kč
Akční cena s DPH:
2 917 Kč
Akční cena bez DPH:
2 411 Kč
Původní cena s DPH:
3 890 Kč
Ušetříte:
973 Kč
Běžná cena:
3 890 Kč
Barva:
Nejprve je třeba zvolit parametr: Barva
Velikost obuvi:
Nejprve je třeba zvolit parametr: Velikost obuvi
Dostupnost:
Nejdříve zadejte parametry
Tuto kombinaci nelze koupit
Počet:
Ks
Výrobce:
Informace o produktu

TERRA ULTRA je dnes již legendární model, který je neodmyslitelně spojený s příchodem nobelovou cenou ověnčeného grafénu do běžeckého odvětví. Kromě grafénu budí TERRA ULTRA G 260 pozornost i nulovým dropem, kevlarem vyztuženým svrškem a úžasnou všestranností. 

Grafénová podešev je díky svému tvaru a použitému materiálu doma na silnici i v terénu a v obou těchto podmínkách se chová naprosto skvěle. Životnost a skvělý grip na suchém i mokrém podkladu nabízí takovou všestrannost využití, jakou se může pochlubit jen velmi malé množství běžeckých bot. 

Kromě skvělé životnosti ale nabízí grafén ještě jednu zásadní výhodu. Řeč není o ničem jiném, než o úžasné flexibilitě, kterou ještě podporuje zbrusu nová TPU tlumící směs EXTEROFLOW s nulovým dropem a mohutností 9 milimetrů. Díky tomu umožňuje TERRA ULTRA G 260 skvělé čtení terénu a špičkovou vnímavost. V žádném případě se ale nejedná o tvrdou a nepohodlnou botu. V TERRA ULTRA G 260 si budete moci troufnout i na dlouhé výběhy v horách. 

Svršek je napnutý na velmi širokém kopytě, což ocení zejména běžci s širokým tvarem chodidla, nebo s vysokým nártem. Prostor pro přirozenou práci klenby i prstů je opravdu velkorysý a díky 3D tištěným výztuhám se dá svršek spolehlivě a pevně stáhnout po celé délce dle potřeby. 

Chránič prstů je vyztužen kevlarem a oproti loňské verzi se dočkal lehké úpravy v podobě přehýbané obsázky. Tento na první pohled detail výrazně pozvedá design celé boty, protože kevlarová vlákna už nebudou mít šanci se třepit. 

Diskuse (1)

Nové téma

E-mail není v diskuzi zveřejněn
Provozovatel je oprávněn nezveřejnit příspěvky, které jsou v rozporu se zákonem nebo jinak nevhodné.

Skvělé boty

Tazatel Petr

Koupil jsem je ve čtvrtek v SP Sportu a hned druhý den jsem je vzal na Malou Fatru na nohy. Na hřebeni, na kamení, na skále, na lesních pěšinách, brodění potokem, na šotolině, na koloběžce, na mokrém vápenci, na mokré ušlapané hlíně v prudkém kopci - všude nejlepší grip co jsem kdy měl. Na té mokré hlíně z prudkého kopce tedy trochu ujely i na mokrém plochém vápenci - ale to bych chtěl moc. :-) Velmi pohodlné, běh i chození s batohem cca 8kg na zádech. Cítil jsem se v nich opravdu jistě a nohy lehce. Miluji je :-)