Načítám...
Brýle Oakley Wind Jacket 2.0 Snow Sunglasses Matte Black/prizm snow jade iridium

Snowboardové brýle Oakley Wind Jacket.

Cena s DPH:
3 905 Kč
Cena bez DPH:
3 227 Kč
Běžná cena:
3 905 Kč
Dostupnost:
skladem
Počet:
Ks
Výrobce:
Informace o produktu

Brýle Oakley Wind Jacket jsou inspirované profesionálními sportovci, kteří jsou na horách jako doma a dobře vědí, co jejich oči dostatečně ochrání a zároveň dodá komfort. Nový design kombinuje to nejlepší z funkčnosti a stylu. Jsou navrhnuty tak, aby odolávaly všem výkonnostním standardům na horách.

Specifikace:

- Prizm - technologie Prizm je revolucí v optice skel, stojí za ní 15 let vývoje a výzkumu chování lidského oka. Výsledkem jsou skla, která poskytují neuvěřitelný kontrast a detail při široké škále světelných podmínek. Velkou výhodou skel PRIZM je také jejich širší využití při měnících se světelných podmínkách. Nemusíte je měnit tak často jako u ostatních lyžařských brýlí.

- O Matter - speciální patentovaný materiál používaný výhradně při výrobě obrub Oakley, ultra lehký a velice flexibilní. Vyznačuje se schopností absorpce nárazů a geometrií, která umožňuje širší periferní vidění.

- Plutonite - ultralehký materiál Plutonite nabízí špičkový komfort a ochranu před nárazem a ultrafialovým zářením. Nárazuvzdorný materiál blokuje 100 % UVA, UVB, UVC a škodlivé modré záření.

- High Definition Optics (HDO) - souhrn patentovaných technologií, které vytváří dokonalou čočku umožňující vidět čistě a ostře, bez zkreslovacího a zvětšovacího efektu. HDO také poskytuje jedinečnou ochranu proti rozbití čoček a 100 % ochranu proti UV záření.

 

Diskuse (0)

V diskuzi není zatím žádný příspěvek, buďte první!

Nové téma

E-mail není v diskuzi zveřejněn
Provozovatel je oprávněn nezveřejnit příspěvky, které jsou v rozporu se zákonem nebo jinak nevhodné.