Načítám...
Cena a způsob dopravy
  Zpět na úvod

Způsob doručení, doprava, odběr, expedice

Způsob doručení

1. Česká pošta- Balík do ruky

Balík bude doručen ve všední dny mezi 8:00-16:00 hodinou, ve vybraných lokalitách až do večerních hodin v rozmezí 14:00-19:00 hodin, v Praze od 14:00-20:00 hodin. Před doručením balíku vám ČP zašle SMS nebo e-mail s předpokládaným termínem doručení. Pokud vás ČP nezastihne na uvedené adrese a pokus o doručení není úspěšný, balík je uložen na nejbližší ukládací poště. Informaci o uložení a možnostech vyzvednutí balíku obdržíte rovněž prostřednictvím SMS nebo e-mailu. Výzvu k vyzvednutí zásilky najdete také ve své poštovní schránce.

2. Osobní odběr - Kamenná prodejna Zlín

2.1. Zboží můžete vyzvednout v otevírací době provozovny SP SPORT s.r.o., J.A.BATI 5648, Zlín. Zboží je vydáno na základě vytištěné objednávky, případně na základě čísla objednávky.

2.2. Osobní odběr je ZDARMA.

2.3. Při osobním odběru je nakupující povinen zkontrolovat si zboží okamžitě při předání. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

2.4. Platba při převzetí možná pouze v hotovosti

 

Kontrola zboží při převzetí:

Při převzetí zkontrolujte neporušenost obalu. Převzetím zásilky stvrzujete, že jste zásilku převzali bez zjevných závad. Pokud je obal poškozený, sdělte to přímo řidiči. Pokud zjistíte, že obsah zásilky je poškozený až po jejím převzetí a rozbalení, informujte přepravce do 3 pracovních dní. Doporučujeme pořídit fotodokumentaci stavu zásilku bezprostředně po rozbalení.

Cena dopravy:

1. ČR - 100,- Kč při objednávkách do 3.000,- Kč.  ZDARMA při objednávkách v hodnotě nad 3.000,- Kč.

2. Zahraničí - Kvůli neustálým problémům, při zasílání zásilek do zahraničí, jsme tuto variantu zrušili a do zahraničí již neposíláme.

Termín expedice zboží:

Je-li objednané zboží skladem, expedujeme v pracovní dny zpravidla do 24 hodin. V případě jakýchkoliv problémů s expedicí zásilky Vás budeme informovat buď telefonicky nebo e-mailem.