Načítám...

Rezervaci materiálu k zapůjčení lze provést zde, emailem, osobně nebo telefonicky. Při zapůjčení požadujeme předložení alespoň jednoho z dokladů – občanský průkaz, pas a složení finanční zálohy. Zálohu lze zaplatit pouze v hotovosti. Půjčovné bude odečteno z částky zálohy, po navrácení materiálu. Dále je zákazník povinen podepsat smlouvu o zapůjčení, potvrdí převzetí a funkčnost půjčovaného materiálu a termín navrácení. Seznámí se na prodejně s obsluhou a nastavením zapůjčeného materiálu. Zapůjčený materiál je možno vracet pouze v otevírací době prodejny, na provozovně SP SPORT s.r.o., areál Svit, 32. budova, Zlín. Zapůjčený materiál zákazník vrací nepoškozený, přiměřeně vyčištěný a vysušený.

V případě poškození či neúměrného znečištění zapůjčeného materiálu budou účtovány náklady na opravy a vyčištění. V případě úplného zničení či ztráty zapůjčeného materiálu se zákazník zavazuje k finanční kompenzaci ve výši obvyklé tržní ceny použitého materiálu.

Firma SP SPORT s.r.o. nenese žádnou odpovědnost za škody, nebo újmu na zdraví, které zákazníkovi vzniknou v souvislosti s používáním vypůjčeného materiálu. Dodržujte pravidla bezpečnosti při pohybu v horách a přírodě!

V případě nejasností nás kontaktujte. Pokud u skialpových lyžáků nevíte přesnou  velikost, napiště délku chodidla po došlapu v milimetrech a o zbytek se postaráme. V případě zájmu o lyže a vázání je třeba sdělit vaši hmotnost a lyžařskou zdatnost.

(víkend = pátek–pondělí)